Inneov Cellulit - Vichy


Tabletki, po które należy sięgnąć, gdy mamy problem z cellulitem i słabą jędrnością skóry. Podobno jest to prawdziwa rewolucja w walce z pomarańczową skórką.
Inneov Cellulit Vichy działa nawet na najbardziej zaawansowane postaci cellulitu - ten widoczny przy uszczypnięciu, ale także ten widoczny stale i bolesny przy uszczypnięciu.

Jest dostępny w formie tabletek lub saszetek do picia, gdyż - jak twierdzi Vichy - droga doustna jest bardziej skuteczna w walce z głębokim cellulitem niż preparaty stosowane zewnętrznie. Jedynie droga doustna umożliwia rozprowadzenie składników aktywnych, które docierają do najgłębszych warstw skóry.
Aby redukować głęboki cellulit, należy działać na oba aspekty jego powstawania - żywieniowy i dermatologiczny. Pobudzając od wewnątrz mechanizmy komórkowe, Inneov powoduje głęboką reorganizację całej skóry.


Skład:

- wapń pomaga zmniejszyć gromadzenie się tłuszczów
- wyciąg z zielonej herbaty pobudza termogenezę i sprzyja eliminacji tłuszczu
- wyciąg z kory sosny to ochronny przeciwutleniacz pochodzenia roślinnego.
- glukozamina morska pobudza syntezę kolagenu (złożony patent). Połączenie wyciągu z kory sosny i glukozaminy morskiej zostało opatentowane ze względu na skuteczność działania na odbudowę skóry właściwej.

Kuracja:

4 kapsułki lub 2 saszetki dziennie podczas posiłku przez co najmniej 3 miesiące, jako suplement zrównoważonej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.