Dieta cud ;)

Dieta cud
- najskuteczniejsza dieta odchudzająca ;)


Szukając sposobów na odchudzanie na pewno każda z was natrafiała na ofertę diety cud. Nie oszukujmy się, takie diety nie istnieją... ale nie można się też poddawać, są sposoby na skuteczne odchudzanie. Jednym z nich jest jadłospis dla pacjentów z problemami kardiologicznymi, stosowana w celu szybkiego schudnięcia opracowana w jakimś szpitalu w USA. Podstawą diety jest zupa spalająca tłuszcze (jesz zupke, a odchudzanie dzieje sie samo - czy to nie boskie :)???)

Składniki
:

- mała puszeczka koncentratu pomidorowego,
- 3 szklanki wody,
- główka kapusty,
- 3 duże cebule,
- 1 seler naciowy,
- 1 por,
- 2 papryki,
- sól,
- pieprz,
- curry,
- bazylia,
- papryka,
- pietruszka,
- ostry sos (np. sojowy)

Warzywa poszatkować na małe kawałeczki, zalać wodą i gotować 10 min. na ostrym ogniu. Następnie dodać koncentrat i gotować na małym ogniu do chwili, aż warzywa będą miękkie.

Zupę można jeść w dowolnych ilościach o każdej porze dnia (i nocy?). Zupa nie daje energii. Im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie. Jeśli dłużej przebywasz poza domem, to radzę napełnić termos i zajadać się nią do woli.

DIETA CUD - DIETA KAPUśCIANA - PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS


Dzień 1:
Można jeść wszystkie owoce oprócz bananów. Polecam melony i arbuzy, gdyż mają najmniej kalorii ze wszystkich. Jedz tylko owoce i zupę. Pić można tylko nie słodzone soki owocowe i niegazowaną wodę mineralną.

Dzień 2:
Nie wolno jeść żadnych owoców! Możesz jeść jarzyny, aż do uczucia sytości. Staraj się jeść jarzyny zielone, unikaj grochu (zielonego i suchego) oraz kukurydzy. Jedz tylko jarzyny i zupę. Na kolację możesz jeść 3-4 gotowane ziemniaki.

Dzień 3:
Nie wolno jeść ziemniaków i bananów! Jedz ile chcesz, ale tylko jarzyny, owoce i zupę. Jeśli przez te 3 dni nie oszukiwałaś, to schudniesz 2-3 kilogramy.

Dzień 4:
Jedz owoce! Pij maślankę, dużo wody i zupę! W tym dniu Twój organizm potrzebuje potasu, węglowodanów, protein i wapnia. Tracisz ochotę na słodycze.

Dzień 5:
Nie jedz owoców! Za to warzyw jedz do uczucia sytości. Postaraj się wypić 6-8 szklanek wody, aby wypłukać z twojego organizmu kwas mlekowy. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.

Dzień 6:
Nie wolno jeść ziemniaków. Możesz wypić maślankę i jeść owoce, aż do uczucia sytości. Zjedz zupę nie mniej niż jeden raz.

Dzień 7:
Jedz, ile chcesz jarzyny. Pij nie słodzone soki owocowe. Zjedz zupę nie mniej niż 1 raz. Jeśli nie oszukiwałaś, to schudniesz od 4 do 8 kg.

Uwagi!

Powyższy cykl można powtarzać, ile się chce. Jeżeli dieta jest prawidłowo prowadzona, zgodnie ze wskazaniami, to będziesz miała doskonałe samopoczucie. Po tych 7 dniach poczujesz się o wiele lżejsza, przybędzie ci energii, sama zauważysz korzystne zmiany. Pamiętaj, że w czasie diety nie wolno pić alkoholu! Jeżeli już musisz, to przerwij dietę na 24 godziny.

W czasie diety nie wolno jeść chleba, pić alkoholu i wody gazowanej. Pij nie gazowaną wodę i maślankę oraz niesłodzone: herbatę, czarną kawę, soki owocowe. W trakcie trwania diety możesz zażywać wszelkie lekarstwa.

No i pamiętaj! Im więcej zjesz zupy, tym więcej schudniesz! od dziś nowe hasło:


Zupa z kapusty sposobem na skuteczne odchudzanie - Dieta cud!!!

;)